Що відомо про інцидент

У школі повідомили, що четвертокласниця проковтнула одночасно чотири магніти. Для того, щоб витягнути сторонні предмети зі шлунка дівчинки, їй необхідна операція з подальшою реабілітацією.

До теми Створили сторінку в інстаграмі та знущалися: учні влаштували кібербулінг однокласниці

Тепер адміністрація школи збирає гроші на операцію дитині.

У нашій школі у 4 класі сталася неприємна ситуація. Дитина проковтнула 4 магнітики, які застрягли в шлунку і почали склеювати внутрішні органи. Операція та реабілітація складні та дорогі. Зараз дуже потрібна матеріальна допомога батькам,
– повідомили на сторінці школи.


Дитину вже прооперували

У коментарях матір дитини повідомила, що її прооперували ще в п'ятницю. Наразі вона перебуває в реанімації.

"Хірург нам сказав, що вони дивом її врятували. У такій ситуації, коли потрапляє стороннє тіло, є доба, а наша дівчинка ходила з цими магнітами три доби, поки їй не стало погано. Вони пробивають органи, роблячи в них дірки під час тяжіння", – написала мати дівчинки Марія Смирнова.

Чи міг до цього призвести челендж у тікток

Нещодавно блогери в тіктоці запустили змагання – вони клали один магнітик під язик, другий на язик, наче носять пірсинг.

Під враженням вірусних відео діти почали гратися з магнітами. Відомо не про один випадок, коли ці магніти ковтали. Наприклад, 6-річна дівчинка проковтнула 23 магнітні кульки. Вони викликали блювання протягом двох діб і біль у животі. Після операції у дитини залишився 10-сантиметровий шрам на животі.

Читайте також У Полтаві троє хлопців у школі побили першокласницю: один з них заліз їй під білизну

До слова, у полтавському ліцеї № 32 учень під час уроку хімії розпилив газовий балончик. Кілька дітей госпіталізували до лікарні. Поліція вже встановила особу хлопця, який це зробив. Деталі – читайте у статті.

Текст публікації Чорноморської школи №2:

Просимо небайдужих про допомогу! В нашій школі, в четвертому класі сталася неприємна ситуація. Дитина проковтнула 4 магнітики, які застряли в шлунку і почали склеювати внутрішні органи.

Операція і реабілітація складна і дорога. Зараз дуже потрібна матеріальна допомога її батькам! Карта мами – 4149 5100 6800 4516 (Смирнова М.А).