Так, вже з понеділка, 26 квітня, учні шкіл Львівщини будуть навчатися очно. Водночас у Львові відновлюють навчання для учнів старших класів із середи, 5 травня.

До теми Чи будуть школярі у Києві навчатися у червні та як там завершуватимуть навчання: пояснення КМДА

За словами мера Львова Андрія Садового, учні 5 – 11 класів вийдуть на очне навчання з 5 травня. А все тому що 90 із 127 шкіл відправили учнів на весняні канікули на цей тиждень. А школярі 1 – 4 класів у Львові повернулися за парти ще 19 квітня.

Дитячі садочки у Львові зараз працюють у звичному режимі. Водночас заклади позашкільної освіти почнуть працювати також з 5 травня.

Директор департаменту освіти і науки ЛОДА Олег Паска наголосив, що школи відновлюють очне навчання, бо Львівщина переходить у жовту зону карантину.

Учні перейдуть з дистанційного на очне навчання. Але в окремих школах діти можуть перейти на змішане навчання, проте все одно зможуть відчути радість живого спілкування в процесі навчання,
– написав він.

Скільки шкіл і які саме класи навчатимуться за змішаною формою, наразі невідомо. За словами Олега Паски, це залежить від ситуації із захворюванням на коронавірус в окремій школі. Так, у кожному випадку рішення ухвалюється на місці, виходячи з тих умов, що склалися в школі.


Директор департаменту освіти Львівщини попросив усіх дотримуватися відповідних заходів безпеки, щоб учні та студенти могли успішно завершити навчальний рік без дистанційки.

До слова, у МОН розповіли, що українські школи через карантин можуть ухвалити рішення про продовження навчання для дітей влітку. Але Юрій Кононенко розповів, що у більшості регіонів навчальний рік триває за планом.