За оперативною інформацією місцевих органів управління у сфері освіти, в Україні наразі відсторонили від роботи 3 415 вчителів закладів освіти.

До теми У яких містах України відновили очне навчання для учнів

Відомо, що понад 67 тисяч працівників шкіл, садочків, коледжів та вишів ще не отримали жодного щеплення проти коронавірусу. Це 5,7% від загальної кількості працівників.

Водночас повний курс вакцинації проти COVID-19 пройшли 960 тисяч працівників закладів освіти (або 81,1% від загальної кількості працівників). Ще майже 160 тисяч (або 13,2%) педагогів отримали лише одну дозу проти коронавірусу.

Лише у Києві станом на 19 листопада вакциновані 96,1% працівників закладів середньої освіти (педагоги і технічний персонал), з них вакциновано вчителів 96,6%.

Чому вакцинуватися важливо

В Україні продовжують помирати люди через коронавірус. Так, впродовж минулої доби, 18 листопада, COVID-19 забрав життя ще 725 людей.

Окрім того, за добу в Україні виявили 20 050 нових хворих на COVID-19, серед них 1 555 дітей. Додамо, що за весь час пандемії в Україні на коронавірус захворіли – 3 304 058 людей, померли, на жаль, 80 231 інфікованих.


До слова, на Львівщині відсторонили від роботи 850 працівників шкіл, садочків та вишів, які не були вакциновані від COVID-19. Відстороненим освітянам не нараховуватимуть зарплату.

Коротко про вакцинацію вчителів

  • З 8 листопада вчителів, які відмовилися вакцинуватися проти COVID-19, почали відстороняти від роботи без збереження зарплати. Станом на 10 листопада в Україні відсторонили майже 10 тисяч працівників освіти.
  • Коли відсторонені вчителі зможуть повернутися до роботи? Як тільки освітяни вирішать ситуацію з імунізацією (вакцинуються або нададуть довідку про протипоказання до щеплень чи довідку про те, що перехворіли), то вони зможуть повернутися до роботи.