Третьокласник вчився у початковій школі Карсона. Взимку три роки тому хлопчик повернувся додому після чергових цькувань і повісився у своїй кімнаті.

До теми Вчора виповнилося 12 років, а сьогодні його вже немає, – мама загиблого на водоспаді школяра

Булінг Габріеля у школі

Правоохоронці з’ясували, що одного дня учень побив Габріеля у шкільному туалеті. Непритомний третьокласник понад 7 хвилин лежав на підлозі, не рухаючись, поки інші діти штовхали його ногами.

Це зафіксували камери відеоспостереження. А через два дні на Габріеля знову напали у вбиральні школи. Після цього він скоїв самогубство.

Габріеля побили у шкільному туалеті: дивіться відео


Батьки третьокласника подали до суду, звинувативши адміністрацію і працівників школи у свідомій байдужості та приховуванні інформації щодо булінгу, якому піддавався їхній син.

Судовий процес тривав два роки і лише 4 червня 2021 шкільний округ погодився виплатити компенсацію. Тож, батькам загиблого хлопчика виплатять три мільйони доларів.

Також у початковій школі Карсона з'явиться меморіал пам'яті Габріеля.

Окрім компенсації, угода також містить заклик до впровадження реформ у боротьбі з булінгом, зокрема:

  • навчити персонал,
  • докласти зусиль з виявлення винуватців і жертв цькувань,
  • покращити можливості шкільних медсестер повідомляти про випадки знущань,
  • застосувати "принципи відновного правосуддя" щодо учнів, які беруть участь в булінгу.

До слова, на Херсонщині восьмикласниця інтернату стала жертвою булінгу від трьох старшокласників. Через постійні цькування дівчина вирішила вчинити самогубство – наковталася пігулок, але її вдалося врятувати.