Та попри заяви мера міста Ігора Мерени, поліція міста Підгайці таки почала розслідування скарг батьків на збір коштів на оплату електрики для приготування їжі для учнів у місцевій школі.

До теми В ужгородській школі дітям на сніданок видавали млинці у файлах

Батьки збирали гроші на оплату електрики у школі

Інформація про збір коштів із батьків з'явилася у популярній місцевій групі "Підгаєцький район" ще 6 жовтня.

Після скорочення працівників освіти, економити будуть на дітях. Тепер батьків в школах просять оплачувати витрати на енергоносії, щоб дітям готували обіди в школах,
– йдеться в одному із повідомлень.

У міськраді кажуть, що це наклеп

Мер Підгайців Ігор Мерена заявив, що хоч вартість приготування обідів для школярів і зросла, з батьків за електрику для приготування обідів коштів не збирають.

"Минулого року батьки учнів платили за харчування 10 гривень. Цього навчального року вони платять 10 гривень і 80 копійок. Це пов'язано з подорожчанням продуктів. Навесні подорожчали олія, гречка, цукор, м'ясо. Це і відбилося на ціні обідів", – розповів він.

Поліція почала розслідування

У поліції Підгайців зазначили, що самостійно почали розслідування після публікації скарг батьків. "Шляхом моніторингу соцмереж наші працівники звернули увагу на повідомлення в групі та внесли його в журнал єдиного обліку. Адже ми повинні реагувати на такі речі і перевіряти їх", – додали правоохоронці.

За попередньою інформацією поліції, збір коштів з батьків на оплату електрики, щоб приготувати обіди, не відповідає дійсності.

У міській раді Підгайців додають, що відділ освіти ще раз підготує роз'яснення для батьків, чому вартість обіду подорожчала для школярів. А освітяни мають намір звертатися в поліцію, аби правоохоронці розібралися, хто ж на них зводить наклепи.

Читайте також Рейд по школах: МОЗ проведе раптові перевірки працівників їдалень

До слова, на Сумщині, школярі зацькували свого однокласника. Все через те, що мама другокласника відмовилась купувати друковані зошити для занять. Хлопчик розповідає, що однокласники працюють у друкованих зошитах, а він нічого не робить. Деталі – читайте тут.