Онлайн-курс "Українська для фізиків та ліриків" допоможе навчитися державної мови, удосконалити мовні та мовленнєві навички, а також поліпшити комунікацію з учнями державною мовою.

До теми Вербальне оцінювання учнів: перелік фраз, які можна використовувати вчителю на уроках

Цей курс з української мови триватиме 20 години. Він охоплює вступ та три тематичні модулі, які складаються з 25 відеолекцій, практичних завдань і тестів:

  • Міжкультурний освітній діалог та український мовленнєвий етикет.
  • Мовна компетентність: як учитися вчити українську як державну мову.
  • Предметно-мовне інтегроване навчання як інструмент розвитку мовленнєвої компетентності.

Учасникам будуть доступні не лише відеолекції й завдання до них, а й матеріали та спілкування на форумі.

Під час проходження курсу учасники зможуть самостійно формувати власний графік навчання. Також буде доступна можливість спілкуватися з іншими педагогами.

Курс є підвищенням кваліфікації вчителів

У МОН наголосили, що "Українська мова для фізиків та ліриків" є курсом підвищення кваліфікації вчителів. Слухачі, які успішно пройдуть навчання, отримають відповідний сертифікат.

Реєстрація на курс вже триває, це можна зробити за посиланням. А безпосередньо навчання розпочнеться на освітній-платформі "Є-мова" 1 жовтня 2021 року.

До слова, Сергій Шкарлет заявив, що кожен вчитель має можливість заробити додатково 20% до зарплати. Для цього треба пройти сертифікацію. Так, у 2021 році на сертифікацію подалося 1800 людей.