З’ясувалося, що викладачка не лише занижує оцінки студентам-медикам, які перебувають на фронті, а й підтримує російську агресію, повідомляє 24 канал.

До теми "Запросив на тренування": в Енергодарі тренер підставив дітей задля сюжету пропагандистів

Студенти, які зараз є бойовими медиками, розповіли що Людмила Дідківська знецінює їхню роботу. Зокрема, вона заявила, що хлопці – безвідповідальні в плані навчання. Тож викладачка поставила одному студентку 2, а іншому – 3 (за 5-бальною шкалою) та додала "що всі в однакових умовах".

Інша студентка зізналася, що Людмила Дідківська під час онлайн-навчання розповідала, що "у Бучі кадирівці роздавали місцевим долари і подарунки, що люди їх нормально зустрічають".

Окрім того, доцентка стежить за телеграм-каналом "Силовики Росії", де пишуть гидоту про Україну та її громадян.


Викладачка підписана на телеграм "Силовики Росії" / Скриншот 24 каналу

Також студенти повідомили, що викладачка й раніше порушувала норми моралі та закони. Зокрема, вона ставить оцінки за хабарі та ображає студенток – одній вона силою відрізала нігті.

Тепер студенти вимагають звільнення та притягнення до відповідальності Людмили Дідківської. Вони вже відправили листа з доказами до Національного агентства з питань запобігання корупції, МОНУ та правоохоронців.


Історія про Дідківську вимагає перевірки / Скриншот 24 каналу

Кафедра пропедевтики внутрішньої медицини №1 відреагувала в соцмережах на скандал з Людмилою Дідківською. Там не спростували цю інформацію, а наголосили, що "це більше походить на зведення рахунків з викладачем".

Зокрема, зупинилися більше на тому, що у викладачки під час онлайн-пари висвітлилося повідомлення з групи "Силовики Росії".

Ми, дякувати Богові, живемо у вільній країні, в якій кожен може використовувати будь-які матеріали для отримання інформації. Це один із кардинальних пунктів, за якими ми відрізняємось від нашого агресивного сусіда – це там не можна дивитись ніяку інформацію, яка б суперечила "політиці партії". У наш час підписка на подібні канали може бути вкрай корисною для всіх: дивитись, що пише там ворог,
– йдеться у повідомленні.

Наголосимо, що інформація наразі не підтверджена офіційними особами Міністерства освіти та науки. Тож це попередні дані, про які розповіли студенти університету Богомольця. Наразі чекаємо офіційного підтвердження.

До слова, на окупованих територіях росіяни змушують вчителів проводити навчання за російською програмою. Так, в Мелітопольському районі місцевий колаборант говорить, що, мовляв, працівникам освіти прийде не лише українська зарплата, а й буде доплата в рублях. Згодом він почав навіть погрожувати батькам.

Цікаво – пропагандисти вже прямо кажуть, що Росія обстрілює житлові будинки: відео