А учні встигли зафіксували цей момент на відео та опублікували в мережі. Цікаво, що самі школярі від такого викладання предмету в захваті.

До теми Резюме та літературна вечірка: 5 ідей для крутого уроку з вивченням творчості Лесі Українки

"Ми ж говоримо про революцію", – каже вчителька Ткачук Валентина Олександрівна учням у відео. Педагогиня так емоційно розповідала вірш поета Володимира Маяковського.


Вчителька розповіла, що так прагнула закцентувати увагу учнів на собі та темі, бо впевнена, що так вони краще засвоять матеріал.

Директор ліцею вважає такий метод викладання доцільний, оскільки сучасне покоління дітей важко сприймає матеріал. До того ж це не суперечить нормам.

"Це неординарно, я звик до класичного викладання матеріалу. Але вчитель може вільно висловлюватися та сам обирає методи, якщо вони не суперечать законам", – додає він.

Самі учні від цього в захваті та визнають любов до вчительки.

Ми всі дуже любимо цю вчительку, оригінальний підхід проведення уроку. Навіть найскладніші теми викладає (якщо не розуміємо – співає). Нехай інші вчителі рівняються на це чудовий приклад,
– кажуть діти.

Реакція на викладання вчительки у соцмережах

Опубліковане повідомлення з дописом "Коли любиш свою роботу" викликало обговорення в соцмережі. Зокрема, більшість людей захоплені діями педагогині.

"Класна вчителька! Потрібно реально любити свою професію, щоб розповідати з такими емоціями вірші. Я б з радістю ходив би до неї на уроки", – написав один з користувачів. Інший додав, що нинішні викладачі на що тільки не підуть, щоб діти їх слухали та були зацікавлені в уроці.

Проте деякі користувачі висловилися негативно. "Дурдом! І такі вчать наших дітей", – написала одна жінка.