Вчителька погрожувала учневі ножем на уроці

Ще у травні з’явилася інформація про те, що вчителька інформатики Надія Волощук на уроці в 7 класі погрожувала ножем учневі та змусила його їсти папір.

До теми Змусила з’їсти папір і била головою об парту: на Хмельниччині вчителька знущається з дітей

Так, у хлопчика не було ручки, тому педагогиня порадила йому писати власною кров'ю.

Хтось кинув літачок, я підняв його і поклав на парту. Вчителька подумала, що то я кинув і змусила мене його з'їсти. Потім ще побачила, що в мене немає ручки, принесла ніж і сказала, що я кров'ю буду писати, пальця поріже,
– розповів школяр.

Педагогиню вже звільнили

Батьки учнів розповідали, що вчителька не вперше принижує школярів. Свій вчинок Надія Волощук назвала жартом і пояснила некерованістю класу.

Вона визнала свою вину і написала заяву на звільнення. Спочатку цю справу розслідували, і вже 21 травня Надію Волощук звільнили з посади, а згодом навіть оголосили їй догану.


Вчителька Надія Волощук знущалася з учнів / Фото Zaxid.net

"17 травня їй відсторонили від роботи, пізніше на підставі рішення комісії від 25 травня вчительці було оголошено доган. Зараз вчителька інформатики звільнена з роботи", – йдеться у документі.

До слова, ще з однієї львівської школи звільнили вчительку початкових класів Ірину Федишин, яку батьки звинувачували у булінгу над дітьми. Вона словесно ображала дітей та била їх за шафою, щоб ніхто не бачив.