Відео створили разом із з командою компанії "WhiteMovie Production". Історії для школярів у ньому розповідають самі школярі.

Важливо знати 18 лютого – перший найстрашніший день Майдану

Відео "Люди створюють історію": про що і для кого

Починається ролик із того, що декількох підлітків питають, чи вони знають щось про Майдан та Небесну Сотню. Кожен із них має різне пояснення, але відповідь усіх однакова: не чули і не знають, про що йдеться.

Відтак інші підлітки і учасники Майдану починають розповідати, як загинула Небесна Сотня і до чого це призвело. У відео вони розповідають, що спонукало українців вийти на Майдан, яких змін зазнала їхня свідомість та як ці події вплинули на майбутнє України.

Для нас робота над цим проєктом особливо важлива. Адже тема відео – і про Майдан як явище, і про пам’ять, ушанування Героїв Небесної Сотні. Важливо, що у цьому відео підлітки розповідають підліткам про ті події та про ті теми,
– розповів Максим Заїка, продюсер "WhiteMovie Production".

Люди творять історію – дивіться відео про Небесну Сотню

Розстріли на Майдані: головне

  • 18 – 21 лютого відбулось жорстоке протистояння на Майдані. Цей період називають завершальним етапом Революції Гідності.
  • У результаті 22 лютого відсторонили тодішнього президента Віктора Януковича та призначили дострокові президентські вибори на 25 травня 2014 року.
  • Під час протистояння загинули 82 людини. Ще понад 600 постраждали.
  • Україна вшановує пам'ять героїв Небесної Сотні 20 лютого.