Головний санітарний лікар Віктор Ляшко наголосив, що педагогів будуть вакцинуватися мобільними бригадами прямо в школах, тому їм не потрібно ставати у чергу.

До теми Через коронавірус померли понад 1,5 тисячі вчителів: освітяни закликають захистити педагогів

За його словами, працівників освіти в "Дії" не реєструють. Наразі там є лише запис в лист очікування.

Якщо ви – працівник освіти, вас в списки подасть роботодавець. А школи ми хочемо охопимо мобільними бригадами. Тобто буде виїзна мобільна сесія в школу, де всі вчителі будуть вакциновані,
– заявив Ляшко.

Так, директор столичної школи Дмитро Ламза написав у фейсбуці, що також намагався записатися на вакцинацію.

"Я за вакцинацію! Готовий її пройти навіть зараз! Спробував зареєструватися на вакцинацію через додаток "Дія". Але не зміг, бо моя посада і професія важливі і вже про мене подбали", – наголосив директор.


До слова, в Україні вже запустили можливість записатися на вакцинацію через додаток "Дія". Докладніше про те, як це можна зробити – читайте за посиланням.

Вакцинація в Україні: головне

  • 24 лютого в Україні розпочалась вакцинація проти коронавірусної хвороби. Перше щеплення препаратом CoviShield зробили медику – Горенко Євгену Васильовичу.
  • Згідно з даними МОЗ, станом на 1 березня першу дозу вакцини отримали 3 141 людина. Серед них і міністр охорони здоров’я Максим Степанов. А вже 2 березня отримав щеплення від коронавірусу і президент Володимир Зеленський.


План вакцинації українців / Джерело: МОЗ / Інфографіка 24 каналу