Майже 100 тисяч українських вступників склали тести ЄВІ з англійської, іспанської, німецької та французької мов. А вже 2 липня на них чекає ЄФВВ – Єдиний фаховий вступний іспит.

До теми Як зареєструвати електронний кабінет вступника у 2021 році: інструкція та нововведення

Водночас 83 учасників не допустили до пунктів тестування ЄВІ, з них 3 – через виявлення ознак гострих респіраторних захворювань.

Зазначимо, що максимальна кількість тестових балів, яку може отримати учасник тестування з іноземних мов, правильно виконавши всі завдання, 42 бали.

Кожне завдання тестів оцінюється в 0 або 1 бал:

  • 1 бал – за правильну відповідь;
  • 0 балів – якщо вказано неправильну відповідь, вказано більше однієї відповіді або відповіді на завдання не надано.

Для вступу на навчання на магістратурі необхідно складати єдиний вступний іспит з іноземної мови. ЄВІ – це тестування з іноземної мови, схоже до ЗНО.

Правильні відповіді на тести ЄВІ з іноземних мов

Відповіді на ЄВІ з англійської мови


Відповіді до тесту ЄВІ з англійської мови (перша зміна)


Відповіді до тесту ЄВІ з англійської мови (друга зміна)

Відповіді на ЄВІ з німецької мови


Відповіді до тесту ЄВІ з німецької мови

Відповіді на ЄВІ з іспанської мови


Відповіді до тесту ЄВІ з іспанської мови

Відповіді на ЄВІ з французької мови


Відповіді до тесту ЄВІ з французької мови

Єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) та єдиний вступний іспит (ЄВІ) – це випробування для вступу на навчання в магістратуру на основі здобутого ступеня вищої освіти (рівня бакалавра).

ЄФВВ та ЄВІ проходять із використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання.

Читайте також Вступна кампанії-2021: терміни, новації та основні правила

Додамо, що офіційні результатів єдиного вступного іспиту з іноземних мов з’являться не пізніше 13 липня.

Що робити вступникам, які не взяли участь у сесії ЄВІ

Вступники, які не змогли взяти участь в основній сесії ЄВІ через певні причини, можуть зареєструватися для участі в додатковій сесії. Для цього необхідно впродовж 3 днів подати заяву та документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії.

Участь у додатковій сесії можуть взяти такі вступники:

  • ті, хто брав участь в основній сесії ЄФВВ/ЄВІ, але щодо них допущено порушення процедури проведення вступних випробувань, яке вплинуло на об’єктивність встановлення його результатів;
  • брали участь в основній сесії ЄФВВ/ЄВІ, але не змогли завершити виконання завдань через різке погіршення стану здоров’я або виникнення інших обставин у пункті тестування;
  • не змогли взяти участь в основній сесії ЄФВВ/ЄВІ через причини, які не залежали від їхніх дій та волі та на які вони не могли вплинути.