Окрім цього, школярів, які отримали найвищі бали за ЗНО, відзначатимуть обласними та міськими преміями. На Львівщині понад 70 випускників отримали по 200 балів, а троє – по 400 ⠀

Цікаво В Україні завершилося ЗНО-2021: відповіді на тести, коли будуть результати та кого не допустили

Двоє львівських випускників претендують на 100 тисяч гривень премії

За результатами ЗНО, двоє випускників з Львівщини здобули з 4 предметів понад 790 балів. Відповідно до постанови Верховної Ради, вони отримали право претендувати на 100 тисяч гривень премії. Щоб її отримати, випускникам потрібно вступити до українського вишу та підписати з ним контракт. Якщо ж хтось з претендентів вирішить здобувати вищу освіту за кордоном, то він цю премію не отримає.

Окрім цього, на Львівщині виплачуватимуть обласні та міські премії випускникам, які склали ЗНО на 200 балів. Щороку в межах Програми підтримки обдарованої молоді Львова Львівська мерія відзначає школярів, які отримують найкращі результати:

  • за 200 балів абітурієнти отримують 5 тисяч гривень,
  • за 400 балів – 10 тисяч гривень.

До теми В Україні стартує додаткова сесія ЗНО-2021: дати тестувань

Як Львівські випускники склали ЗНО у 2021 році

Загалом на Львівщині понад 70 учасників ЗНО отримали по 200 балів, а троє – по 400.

  • Найбільше 200-бальників було після проведення оцінювання з англійської мови – 31 випускних із понад 12 тисяч зареєстрованих.
  • Своєю чергою, з математики лише 20 учнів здобули максимальний бал.
  • З біології змогли досягти найвищого результату 14 школярів.
  • Тричі результат у 200 балів здобули випускники після тестувань з української мови та літератури, історії України та фізики.
  • Один львівський школяр здобув максимальний бал з української мови, а двоє – з хімії.