Так, для складання ЗНО з іноземних мов зареєструвалося майже 117 тисяч учасників. Переважна більшість з них складатимуть тест з англійської мови.

До теми На Закарпатті іспит замість студентів-медиків мали складати інші люди: схему викрила поліція

Водночас ЗНО з німецької мови будуть складати 4 тисячі бакалаврів, з французької – 615, з іспанської – 171 осіб.

Водночас вступники, які мають бажання навчатись у магістратурі на спеціальностях "Право" або "Міжнародне право" мають скласти ЄФВВ з права та загальних навчальних правничих компетентностей.

Для складання єдиного фахового вступного випробування з права зареєстровано 16 тисяч учасників.

Коли буде проходити ЗНО в магістратуру

ЗНО з іноземних мов буде проведений 30 червня, єдине фахове вступне випробування з права – 2 липня.

Адреси пунктів тестування, в яких учасники проходитимуть тестування, та час проведення іспитів будуть зазначені у інформаційних сторінках вступників. Запрошення треба роздрукувати після 16 червня.

Читайте також Групам іноземців хочуть дозволити навчання у виші будь-якою мовою, – Бабак

Вступні випробування проводитимуться в Києві та в усіх обласних центрах. Також для проведення ЗНО з англійської мови додатково діятимуть пункти тестування у Білій Церкві, Кременчуці, Кривому Розі, Мелітополі та Умані.

Для вступників, які не зареєструвалися для участі в основній сесії єдиного вступного іспиту, 11 вересня відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ, що проводиться на платній основі.

До слова, у 2022 році планують провести іспит на одному з рівнів бакалавра чи магістра, який перевірить знання студентів-випускників. Він буде аналогом ЗНО для бакалаврів.