Відповідне відео глава Миколаївщини опублікував у Facebook.

Для відеозвернення екс-депутат обрав вірш проросійської поетеси Ірини Самаріної "А секса не было у нас в СССР..." У поезії підкреслено, що за Радянського Союзу діти прагнули стати величними людьми, " і ставали, і росли у великій країні". Відтак у сучасному суспільстві, на думку автора поезії, всі розваги звужені до публікацій в Instagram та колекцією друзів у соціальних мережах.

Читайте також: Зрадник у парламенті: у Москві помітили авто Ради із триколором

Окрім цього, у вірші є згадка про ностальгію за Радянським Союзом. За словами Ірини Самаріної, "духовність впала, знято для вульгарності бар'єр", тому "розповзлись гріхи людські, мов вужі". Ймовірно, таку ж позицію висловлює екс-нардеп Олексій Савченко, який з інтонацією процитував російськомовний вірш.

Відомо, що відеозверненням політик доповнив привітання з Новим роком, в якому він підкреслив важливість дружби та родини.

Сподіваюсь, що кількість свят і вільного часу дали можливість "перезавантажити" себе. Кожен з нас робить це по-своєму... Бережіть себе, любіть. Не забувайте про своїх батьків, близьких та рідних... Цініть і бережіть дружбу, в якій не важлива кількість лайків і репостів, адже головне – щирість душі. Сил нам в новому році,
– написав Олексій Савченко.