Віталій Сергеєв розповів адвокатам, що познайомився з Іриною Ноздровською на роботі.

"Я фахівець цивільного захисту, а вона в юридичний відділ прийшла до нас працювати. Зустрічалися ми з листопада 2016-го до червня 2017-го. У неї була така робота, яка займали весь її час. І ми так між собою вирішили, що немає сенсу бути разом", – розповів екс-наречений.

Читайте також: Опубліковано одне з повідомлень загиблої Ноздровської

Він зізнався, що плекав надії, щоб повернути все, адже чоловік її дуже любив. Та попри це, востаннє він бачив Ірину у серпні біля станції метро.

Я її востаннє бачив у серпні біля Майдану Незалежності. Вона була дуже зосереджена на своїх судових справах, в неї їх дві було, як вона їх називала основними. "Плюс" вона дуже піклувалися своєю сім'єю,
– зазначив Сергеєв.

Хто може стояти за вбивством Ірини, Віталій не знає, але він не думає, що це хтось з фігурантів справи про ДТП – вони не стали б себе так видавати.

Батько Віталія Віктор Сергеєв додав, що у вечір зникнення Ірини, 29 грудня, син був вдома, а останні три дні провів у селі Демидів з батьками Ірини. Всі разом розпочали пошуки зниклої жінки.

"В нього відібрали телефон. Я 56 разів дзвонив. На якій підставі відібрали телефон", – додав батько колишнього нареченого Ноздровської.

Нагадаємо, на Київщині 1 січня знайшли мертвою Ірину Ноздровську, сестру загиблої у резонансній ДТП. Тіло Ірини знайшли в річці, жінка була роздягненою.