Таку думку Reuters висловив старший менеджер американської компанії Gradient Investments LLC Майк Бінгер.

Відсутність роз'єму для навушників дратуватиме деяких користувачів, проте вони швидко звикнуть (до цієї інновації, – ред.),
– вважає Бінгер.

"Кожен нова презентація має тенденцію бути кращою. Дворічні (мобільні, – ред.) контракти більшості користувачів наближаються до кінця, тому я думаю, що iPhone 7, як заміна основного телефону, буде успішною", – додав Бінгер.

При цьому, представник дослідницької фірми TECHnalysis Боб О'Доннелл впевнений, що дискомфорт від зникнення роз'єму для навушників компенсує покращена камера смартфона.

Читайте також: Фотограф порівняла камери на усіх моделях iPhone

Поліпшення камери в iPhone 7 Plus відмінне. Воно буде тим, що компенсує розчарування від відсутності гнізда для навушників,
– сказав експерт.

Він також відзначив новий глянцевий чорний колір iPhone 7. О'Доннелл допустив, що з огляду на уповільнення основних технологічних нововведень для смартфона, цей дизайнерський хід стане найпопулярнішим рішенням Apple серед користувачів.

Нагадаємо, 7 вересня Apple представила свої новітні флагманські смартфониiPhone 7 і iPhone 7 Plus. Також компанія презентувала нову модель годинника Apple Watch Series 2.