Про це розповів відомий журналіст і блогер Сергій Іванов у розслідуванні ISLND TV.

Ексспікер неодноразово заперечував свою причетність до ломбардного бізнесу, а офіційними бенефіціарами мережі "ПРО100КРЕДИТ" оформлені його помічники та довірені особи.

Цей бізнес був давно, він дуже маленький. На сьогодні його у моїй родині немає. Ні у мене, ні у дружини,
– відповідав Разумков народним депутатам.

2020 року Разумков переоформив ломбардний бізнес на своїх помічників у Верховній Раді Юлію Овдій та Дмитра Тележинського. Тележинський відомий тим, що балотувався до столичної міськради від "Опозиційного блоку", а потім замінив ексспікера на посаді керівника Української політконсалтингової групи у 2019 році, коли той прийшов до влади.

Інші дві компанії Разумкова – "Бізнесінвестбуд" та "Інтерінвест XXI століття", які є засновниками ломбардів "ПРО100КРЕДИТ", на Тележинського оформили у травні минулого року. Наразі бенефіціарами бізнесу ексспікера ВР вважаються Дмитро Тележинський та дружина Разумкова Юлія Чайка.

В сюжеті говориться, що мережа "ПРО100КРЕДИТ" відома тим, що ухиляється від сплати податків, приймає крадене майно та неодноразово фігурувала у кримінальних провадженнях. За словами журналістів, клієнти втрачають 2/3 вартості товару, які приносять до "ПРО100КРЕДИТ".

"Представники ломбарду навіть не намагалися допомогти постраждалій стороні. Того ж року в один із ломбардів "ПРО100КРЕДИТ" шахрай здав крадений мобільний телефон", – розповідають журналісти.