Вітрова електростанція на воді

Перша у світі вітрова електростанція на воді з'явиться біля британського узбережжя у 2017-му році. Проект Hywind, який реалізує норвезька нафтовидобувна компанія Statoil, передбачає встановлення 5 вітрових турбін загальною потужністю 30 мегаватт.

Вони зможуть забезпечити електроенергією до 20 тисяч домогосподарств. Вітряки кріпитимуть на плавучі платформи, схожі на буї. Відтак, при потребі, їх без проблем можна буде перемістити далі від берега, де вітри потужніші.

"Розумний магніт" від українського винахідника

Smart sticker — це свого роду настінний "розумний годинник", він кріпиться на будь-яку металеву поверхню та інформує свого власника про нові повідомлення та пропущені дзвінки на смартфоні чи у соцмережах, показує погоду та курси валют, дату та час у різних містах світу. Пристрій витримує до місяця часу без підзарядки. Перші замовники зможуть отримати ґаджет за 25 доларів.

Суперкар-"трансформер" Regera

Koenigsegg Regera — це авто, яке у буквальному сенсі вміє розпрямляти крила. Функція Autoskin дозволяє за допомогою системи гідравлічних приводів підняти чи опустити фактично будь-яку частину корпусу автомобіля. Суперкар оснащений силовою установкою загальною потужністю півтори тисячі кінських сил. Наступного року шведський автовиробник планує випустити 80 таких моделей, вартістю 2 млн доларів кожна.