Принаймні, виробники електрокару амбітно запевняють - за якісь 2-3 роки вони завоюють дороги Європи. Перша незвична особливість - ніякого шуму від мотору. Звісно, водіїв з досвідом це може трохи шокувати, проте з часом до всього звикаєш.

По-друге, потрібно призвичаїтися до управління електроавто. Адже водії можуть негайно переключитися на найвищий обертовий момент. Тож декому доведеться відвідувати спеціальні курси.

Авто, як Ви вже здогадалися, екологічно чисте. Енергія для руху зберігається у потужних батареях. Звісно, запас ходу наразі невеликий - трохи більше 100 кілометрів. Зате можна буде проїхатися з “легеньким вітерцем” - Kangoo може розігнатися до 130 кілометрів на годину.

Зарядка відбувається від звичайнісінької домашньої розетки. Якщо на трасі у Вас закінчиться заряд, можете “заправитися” на спеціальній АЗС. Звісно, якщо Ви подорожуєте Францією.

Ще один приємний момент - батареї трішки підзаряджаються під час гальмування, тому енергії може вистачити на більше, ніж заявлено у заводських характеристиках. Тож готуйтеся до нової ери електрокарів.