Шанувальниці чекали на свого ідола як завжди за кулісами. Співак люб'язно фотографувався, обнімав і цілував своїх прихильниць, приділяючи їм максимум уваги.

"Я досі хвилююся перед моментом нашої зустрічі і дуже переживаю, що якось там за кулісами може нікого не бути, я б тоді надзвичайно засмутився. У мене найкращі фани, мені з ними пощастило. Вони дуже лояльні до мене протягом усіх 15 років, що я на сцені", - каже виконавець Енріке Іглесіас.

4-денний Тур співака у Великій Британії на підтримку його останньої платівки добігає кінця. Нагадаємо 9-й за рахунком студійний альбом “Ейфорія” виконавець випустив торік в липні. Реліз вміщає 13 оригінальних композицій записаних англійською та іспанською мовами. В рамках концерту Енріке обіцяє потішити як новими так і старими хітами.

"Я можу міксувати своє шоу. Мої нові пісні щоправда суттєво відрізняються від старого матеріалу.. думаю я трохи відійшов у бік танцювальної музики. У моїх нових треках є всього – еклектика, яку я дуже люблю. Трохи музики англійською, і звичайно іспаномовна частина", - каже виконавець Енріке Іглесіас.

Енріке є одним із найтитулованіших представників латино-американської музики в світі . У його колекції чимало почесних нагород зокрема і статуетки "Греммі" та "American Music Awards". За свою кар'єру співак випустив понад 40 синглів та 9 студійних альбомів загальна кількість продажу яких складає близько 65 мільйонів екземплярів.