Джекпот Супертиражу Євромільйонів – найбільший, на цей час, лотерейний приз на планеті, а також є новим рекордом EuroMillions в усі часи. Не дивно, що увага фанатів лото по всьому світу прикута саме до цієї гри. Згідно з організаторами, тільки на останній тираж були придбані понад 42 мільйонів білетів, але жоден з них не містив виграшну комбінацію: основні кулі 5, 9, 25, 29, 30, і додаткові "Lucky Stars" 6 та 7. Внаслідок цього, джекпот Євромільйонів знову виріс. Переможцю найближчого розіграшу, який відбудеться 19 лютого, дістануться 202 мільйони євро.

Як грати в Євромільйони з України?

Якщо ви знайомі з лотереєю, ви напевно в курсі того, що її білети продаються лише в декількох країнах. Але учасникам з України не варто засмучуватися, вони можуть поборотися за призи Євромільйонів, скориставшись послугами сервісу покупки лотерейних білетів theLotter.

Як пояснює прессекретар theLotter.com, Адріан Коореманс, "працівники розташованих в декількох десятках країн світу місцевих філій компанії купують офіційні білети лото відповідно до замовлень наших клієнтів, тим самим надаючи їм можливість грати в провідних тиражах світу з будь-якої країни".

Приєднайтесь до списку переможців, що постійно зростає на сайті

Додамо, що, коли ви граєте на сайті theLotter.com, ви можете бути впевнені в тому, що, якщо фортуна вам таки посміхнеться, ви отримаєте ваш виграш, яким би великим він не був. За минулий з моменту його заснування у 2002 році час, користувачі сервісу виграли в цілому призи на суму, що перевищує 100 млн доларів, включаючи багатомільйонні джекпоти.

Серед переможців на сайті є і гравці, яким щастило в Євромільйонах. Наприклад, у липні 2019 південнокореєць Х.С.Л. розбагатів на 1 млн євро.

"Перш за все, я не міг повірити, що все відбувається наяву!" – розповів щасливець про свої відчуття після того, як отримав дзвінок з поздоровленнями від представника сервісу. Зрозуміло, Х.С.Л. не єдиний переможець на theLotter.com. Учасники з Панами, Англії, Іраку, України, Канади, Росії, Латвії, Ель-Сальвадора та багатьох інших країн також вигравали вражаючі суми граючи на theLotter.com.

€ 202-мільйонний приз Євромільйонів може бути зірваний в будь-який момент. Купуйте білети на Супертираж EuroMillions з України, і, можливо, щасливцем, якому вдасться це зробити, станете саме ви!

Ми сподіваємося, що вам пощастить! Будь ласка, грайте відповідально!