За допомогою цієї форми можна надіслати термінове повідомлення адмінстрації, якщо ви помітите суїцидальні настрої у будь-кого з ваших друзів. Представники Facebook, в свою чергу, обіцяють вжити "всіх можливих заходів" для запобігання трагедій. Що саме мається на увазі під "можливими заходами", невідомо.

Така увага до людських проблем зі сторони Facebook цілком закономірна: користувачами соціальної мережі є понад 600 млн людей, і останнім часом відбулося кілька гучних скандалів, пов’язаних з фактами самогубства.

25 грудня 2010 року жителька Британії написала в своєму статусі про бажання покінчити з життям шляхом прийому смертельної дози таблеток, але жоден з тисячі друзів не спробував її зупинити. Навпаки, в коментарях дівчину звинуватили у брехні. Наступного дня її було знайдено мертвою.

Ще один подібний інцидент трапився минулого тижня: в штаті Вашингтон було знайдено тіло 12-річної дівчинки. Як виявилось, про суїцидальні наміри вона кількома днями раніше написала на своїй сторінці у Facebook.