Вони потрібні для того, аби запобігти схожим катастрофам у майбутньому. На думку авторів звіту, США повинні розширити та оновити норми і правила буріння нафтових свердловин, а також заснувати незалежну організацію, яка стежитиме за бурильними роботами.
"Це обов’язок нашого уряду - подбати про те, що геологічна розвідка та видобуток відбувалися з вигодою для країни. Видобуток нафти у морі це привілей, який потрібно завоювати, а не право, яким вільно можуть користуватися приватні корпорації", - каже співголова комісії з розливу нафти Боб Грем.
У звіті провину за "Нафтовий Чорнобиль" покладено на різні компанії - British Petroleum, що володіє свердловиною, фірму Transocean, у власності якої перебувала нафтова платформа, і Halliburton, яка керувала операціями з ліквідації витоку нафти.
Вибух торік у квітні на нафтовій платформі Deepwater Horizon призвів до загибелі 11 людей і одного з найбільших розливів нафти в історії. Мільйони тонн чорного золота потрапили в океан зі свердловини на дні Мексиканської затоки, завдавши мільярдних збитків.