Саме їй фонд держмайна продав 92,79% акцій. Договір підписали уповноважений ЄСУ Вольфганг Хертіш та голова Фонду держмайна Олександр Рябченко. Ціна угоди - 10 мільярдів 575 мільйонів 100 тисяч гривень. Втім, реальна вартість більша, адже новий власник мусить розрахуватися і з кредитами, які взяв “Укртелеком”.

“160 млн. дол. і 3 млрд. 700 млн. грн. - це кредити, які отримані і які варто погасити. То якщо казати в скільки обійдеться ціна покупцю, то треба ці 2 показники додати до 10 млрд. 575 мільйонів - це вийде точна ціна, за яку ми продали “Укртелеком”, - каже голова Фонду держмайна Олександр Рябченко.

В опозиції вважають - "Укртелеком" продали за заниженим тарифом. Таким чином влада лобіюючи свої інтереси віддала держпідприємство по суті за безцінь.

“Від сьогоднішнього дня у народу України вже “Укртелекому” немає. За моїми оцінками, країна від тіньової приватизації “Укртелекому” втратила, як мінімум, 3-4 млрд. доларів. Я думаю, що “Укртелеком”, який був проданий сьогодні був по стартовій ціні - був проданий по домовленості”, - каже лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко.

До слова, покупець вже вніс як гарантійний внесок за держпакет акцій 1 мільярд гривень. А впродовж 60-денного терміну повинен перерахувати двома частинами усю суму.