В рамках 1/2 третій сіяний переконливо пройшов кіпріота Маркоса Багдатіса. Завдяки відмінним рейдам до сітки швейцарець позбавив суперника шансів на брейк і з рахунком 6:4 записав до свого активу першу партію.

Не розтринькати переваги для гранда рівня Федерера було справою техніки. У другому сеті Роджер знову надто не напружувався, активізувавшись лише, тоді коли було потрібно. Реалізувавши другий за гру брейк-пойнт Федерер переміг з підсумковим рахунком 6:4, 6:3.

У вирішальному матчі змагань з призовим фондом у майже 2,5 мільйони доларів швейцарцю протистоятиме господар кортів Марді Фіш. Той виграв драматичне американське дербі в Енді Роддіка. З рахунком 4:6 програвши перший сет, Фіш поступався 2:5 і у другій партії.

Та все ж знайшов сили переламати гру під час спричиненої дощем перерви. Повернувшись на корт Фіш відігрався на тайбрейку другого сету. І, вхопивши кураж, розгромив іменитого опонента у вирішальній частині протистояння – 6:1.