Перейти дорогу команді з Мангеттена не змогли навіть лідери Сходу - "Філадельфія". Навіть попри те, що "льотчики" закинули першими - відзначився ван Рімсдік. Гості з Нью-Йорка відігралися за секунду до першої перерви. Подвійну більшість - 5 проти 3-х - реалізував Маккейб.

А далі в центрі уваги опинився Федотенко. Спочатку українець вдало підкотився на добивання, вивівши "рейнджерів" уперед у рахунку. "Флаєрс" виявилися злопам'ятними. Вже через хвилину Руслан став жертвою жорсткого силового прийому від Брейдона Кобурна. Федотенко добряче вдарився обличчям до борта. Помститися хулігану вирішив Браян Бойл, який викликав Кобурна на бій навкулачки. Українець тим часом самостійно покинув майданчик, а згодом і повернувся до гри.

Глядачі ж, окрім бійок, насолодилися й закинутими шайбами. Знову рівним рахунок зробив Жердєв. Переможця визначали аж у серії булітів. Фортуна посміхнулася "Рейнджерс" - 2:3.

Федотенко і компанія й надалі восьмі. "Кароліна” відстає на 2 очки. Відтак, аби гарантувати собі участь у раунді плей-оф, "рейнджерам" у трьох матчах, що залишилися, потрібно здобути 2 перемоги. Точно відомі вже 5 учасників наступного етапу від Сходу.

"Детройт" переграв "Міннесоту", піднявся на 2 місце в турнірній таблиці Заходу та гарантував собі путівку до стадії плей-оф. Поразок зазнали "Анахайм" і "Чикаго", подарувавши таким чином надію вболівальникам "Калгарі" та "Далласа".