Про це сам Марк Фейгін повідомив у своєму Facebook.

Читайте також: "Роман попросив залишити обручку на пальці", – адвокат Сущенка розповів про його моральний стан

Захисник пояснив, що тепер відвідуватиме Сущенка за ґратами не як його адвокат, а як його представник у Євросуді з прав людини.

Якщо вже без адвокатського статусу мені вдається залишатися в справі мого підзахисного, то чого б вдалося домогтися при його наявності? Ми витягнемо Сущенка, я обіцяю,
– запевнив Фейгін.

У коментарі "Укрінформу" він зазначив, що цей дозвіл на відвідування Сущенка діятиме впродовж місяця і приблизно раз на місяць його необхідно буде поновлювати.

"Десь більше години заповнювали з ним різні папери, заяви. Тепер я можу відвідувати Сущенка як його представник у ЄСПЛ. Цей дозвіл діє впродовж місяця. І раз на місяць треба буде писати подібний набір документів. Це стало можливим завдяки публічності, широкому висвітленню того, що відбувається журналістами, за що я їм вдячний", – наголосив Марк Фейгін.

Нагадаємо, 24 квітня Марка Фейгіна у Росії позбавили статусу адвоката. Свого часу він був захисником Надії Савченко у російському суді, а згодом захищав українського журналіста Романа Сущенка.

За що в Росії засудили Романа Сущенка?Журналіста Національного інформаційного агентства "Укрінформ" Романа Сущенка затримали у Москві 30 вересня 2016 року. Російська сторона заявила, що Сущенко – "полковник" і "кадровий співробітник Головного управління розвідки Міноборони України". Московський міський суд 4 червня 2018 року засудив українського журналіста Романа Сущенка до 12 років колонії суворого режиму. Його визнали винним у шпигунстві. Слухання відбувалися в закритому режимі, оскільки справа маркована грифом "цілком таємно".