Аби побачити цю красу - плануйте тривалий авіапереліт. Ціна квитка в обидві сторони від 4 тисяч доларів.

За туристичну візу можна не хвилюватися. Її ставлять після прибуття в аеропорт. Потрібно мати лише зворотній квиток.

З помешканням теж проблем немає. Найдешевший двомісний номер - 20-30 доларів. Три зірки - від 50 до 100 “зелених”. Ніч у найдорожчих готелях Фіджі стартує від 300 доларів.

Тепер детальніше про те, заради чого варто витрачатись.

Найулюбленіше заняття туристів на Фіджі - дайвінг. Одне занурення коштуватиме Вам близько 60 доларів. Нічна мандрівка у царство Нептуна - близько 80 “зелених”.

Ви ще ні разу не пірнали з аквалангом? Не біда. На Фіджі є спеціальні центри, де після курсу навчань Вам видадуть сертифікат. Дводенний тренінг з двома зануреннями обійдеться у 300 доларів.

Радимо також спробувати свої сили у серфінгу та віндсерфінгу. Для цього на Фіджі є найважливіше - високі хвилі. Деякі курорти пропонують цілі тури. Доба катання на хвилях обійдеться у півтори тисячі доларів.

Набуває популярності на Фіджі і екотуризм. За 100 доларів на день Ви зможете відвідати древні села, ознайомитися з традиціями корінного населення, помилуватися численними водоспадами.

Радимо також відвідати музей Фіджі. За 5 доларів Ви ознайомитесь з історією, культурою і побутом острів’ян. Деяким експонатам по 3700 років.

Не забудьте також завітати у Сад сплячого велетня. 10 доларів - і Ви у царстві тисяч різнокольорових орхідей, казкових дерев та кришталево чистих озер.