Під гарячу руку пілотів потрапив “Едмонтон”. Те, що шансів цієї ночі у них небагато, “нафтовики” зрозуміли вже в першому періоді - за господарів відзначилися Бріер та Картер. Останній всередині другої 20-хвилинки встиг оформити дубль. Гості спромоглися скоротити відставання на одну шайбу, та у вирішальній частині поєдинку Беттс у порожніх воротах “Ойлерс” поставив крапку в поєдинку.

Без сумніву потішила “Філадельфію” і поразка головного переслідувача у турнірній таблиці - “Бостона”. “Брюїнз” не знайшли що протиставити найтитулованішій команді Ліги - “Монреаль Кенедіенс”. Представники країни “клинового листка” закинули суперникам по дві шайби у двох стартових періодах, і цілком могли дозволити собі розслабитися у заключній 20-хвилинці.

“Бостонці” спробували цим скористатися, та змогли відквитати лише один гол – 4:1 за “Монреалем”, який все впевненіше почувається у зоні плей-оф.