Лідери Східної конференції Національної хокейної ліги безуспішно атакували впродовж двох періодів. Однак уже на 18 секунді завершального - вразили ворота "Кароліни". Своє прізвище на табло вписав Джефф Картер.

26-та шайба в сезоні дозволила форварду наздогнати за цим показником найкращого бомбардира "Філадельфії" - Даніеля Брієра. Данні з таким розвитком подій не хотів миритися і збільшив свій показник ще на один гол. Усе, на що спромоглася "Кароліна" - шайба престижу від Туомо Рууту. 2:1, в останніх восьми домашніх матчах "Флаєрс" зазнала поразки лише раз.

З таким же рахунком відсвяткували перемогу принципові опоненти "льотчиків" - "Піттсбург". Обезкровлені втратами лідерів, "пінгвіни" в овертаймі зуміли дотиснути "Лос-Анджелес" Олексія Понікаровського. Вирішальна шайба в активі Джордана Стаала. Український хокеїст наніс по воротах суперників 4 кидки - все марно.

Овертайми довелося грати і в ще двох матчах ігрового дня. Там також перемагали гості - "Нью-Джерсі" та "Баффало". "Нью-Йорк Айлендерс" у серії булітів здолали "Монреаль".