Одразу 6 разів сирена лунала у стартовій 20-хвилинці - 3:3. Після цього господарі "Wells Fargo Center" вирішили поберегти нерви своїм шанувальникам. Лейно помітив шпарину у частоколі суперників - 4:3. Бріер розібрався із голкіпером на п’ятачку - і "Філадельфія" вже веде із комфортною перевагою.

Гості спромоглись скоротити відставання до мінімуму зусиллями Маккорміка, але більшого "Флаєрс" "шаблям" не дозволили. 5:4, рахунок у серії нічийний.

А от найтитулованіша американська команда Ліги - "Детройт" - перемогла вже вдруге. "Койоти" із Фінікса могли повертатись додому вже після першого періоду - кожен третій із 9-ти кидків по воротах Іллі Бризгалова досяг своєї цілі.

Томас Холмстром на старті другої 20-хвилинки, здавалось, остаточно змусив суперника скласти зброю, потужно кинувши здалеку. Але суперник рук не опустив. "Фінікс" зумів відквитати 3 шайби і на заключних хвилинах пішов на справжній штурм воріт Джиммі Ховарда, але "червоні крила" вистояли. 4:3.

Другу перемогу над “Бостоном” відсвяткували хокеїсти “Монреаля”. Команда Олексія Понікаровського "Лос-Анджелес" зрівняла рахунок у серії із “Сан-Хосе”.