У стрічці про обмежених інтелектом блондинок та не менш кмітливих спецагентів Ваянси змогли зайнятися улюбленою справою - висміювати голлівудський кінематограф та культові сцени, адже паралельно створювалось "Дуже страшне кіно". Тому за основу взяли американську лакшері-культуру.

Показ: 30:01, п'ятниця, 21:00 на TV1000 Comedy

За сценарієм, два афроамериканські агенти ФБР Кевін і Маркус намагаються відбілити свою репутацію перед керівництвом. Для цього вони беруть під опіку двох незвичайних сестер, на яких записана у спадок мільярдна готельна імперія. Усе йде по плану, поки голови агентів не потривожить геніальна ідея – зробити із підзахисних заручників, а самим перевтілитися у блондинок.

Не дивно, що перша асоціація, що виникла у глядачів під час перегляду, дві блондинки – це сестри Хілтон, які купаються у розкоші, будучи спадкоємицями всесвітньої мережі готелів.

Від критиків ж стрічка отримала негативні відгуки і штамп "туалетного гумору". На прокаті це не відбилося, брати Ваянс, при бюджеті у 37 мільйонів зібрали 113 мільйонів доларів.