Вперше прочитавши сценарій до фільму, у Меттью Макконехі виникло бажання піти в душ, і змити усе прочитане, бажано залізною мочалкою. Згодом ж він назве свого героя найгіршим персонажем, якого йому довелось зіграти протягом життя.

Режисер Вільям Фрідкін історію до кримінального трилера, який просякнутий чорним гумор, позичив у Трейсі Леттса, за рукописом якого вже встигли поставити п'єсу на театральній сцені. Тандем Фрідкіна і Трейсі уже одного разу приніс успіх – у 1971-му, коли за екранізацію "Французького зв'язкового" режисер отримав Оскара.

У випадку із техаським трилером до головної нагороди року у світовому кінематографі не дійшло, та й стрічка у прокаті не окупилася. Попри це вона знайшла чимало нових шанувальників таланту Фрідкіна, який не знімав повнометражних фільмів протягом шести років.

За сценарієм, на початку 90-их юний наркодиллер, аби перекрити борги, запалюється ідеєю вбити власну матір, яка встигла застрахувати своє життя на чималеньку суму. Щоб втілити у раельність задумане він домовляється про вбивство із копом Джо – Меттью Макконахі. Але увесь план в один момент зірветься, коли поліцейський не отримає грошей.

Через жорстокість сцен фільм не рекомендують до перегляду глядачам віком до 17 років.

Дивіться кінофільм "Кілер Джо" 25.09 в четвер о 21:50 на TV1000 Action.