У такий розвиток подій не вірилось на старті протистояння. "Бики" із тріском провалили першу чверть - 17 на 36. "Фінікс" утім зарано повірив у перемогу. За хвилину до фінальної сирени гості таки завершили гонку-переслідування - по 99.

Найзавзятіше наздоганяв захисник "Чикаго" Дерік Роуз, 35 очок та ще й 12 підбирань у придачу. Зрештою Грант Хілл таки мав нагоду реабілітуватись за розслабленість "Санс", але схибив і змусив команди готуватись до додаткової п’ятихвилинки.

А от ще один овертайм - це вже старання згаданого Дерека Роуза, який успішно сходив під кільце ледве не із сиреною. Надалі "Булз" нерви своїм фанатам більше не псували – 12-4 і підсумкові 123 на 115.

Серію із трьох поразок перервав "Клівленд". На вершині Східної конференції зумів закріпитись "Бостон". Вжк 12 матчів поспіль поразок не знає лідер "Заходу" "Сан-Антоніо".

Впевнену домашню перемогу святкувала команда Кирила Фесенка "Юта". За дев’ять хвилин, проведених на паркеті українець очок не набрав, виконав два підбирання і заробив три персональних фола.