На своєму полі "Менгау" не впорались із представником третього дивізіону "Горізонте".

Створивши чимало моментів вже в дебюті поєдинку господарі відкрили рахунок протистояння вже на 17-й хвилині. Наче з пенальті уперед "Фламенгу" вивів Вандерлей. Бомбардування тривало, та голкіпер Алекс в альянсі з каркасом воріт не дозволяли подвоїти перевагу.

Встоявши перед навалою червоно-чорних, гості таки дочекались своєї нагоди наприкінці першого тайму.

Сілое заробив справжній пенальті, який чітко реалізував Еланарду. Забивши стратегічно важливий м'яч на виїзді гості продовжували героїчно захищатись у другій половині зустрічі.

Змінити рахунок не вдавалось навіть Роналдінью. 1:1. "Фламенгу" тепер доведеться будь що забивати в поєдинку-відповіді 28 квітня.