Його засновники переконані - пільгові умови для підприємницької діяльності неповносправних дозволять вирішити проблему їх соціальної адаптації, дасть цим людям можливість заробляти та самореалізовуватись. Вже зараз, разом із закордонними колегами представники фонду розробляють модель розвитку цього напрямку та працюють над законодавчим врегулюванням цього питання.

"Не знижувати темпи, працювати в тому ж дусі, допомагати людям. Так як Олександр Борисович є депутатом, вносити нові законопроекти і найголовніше - це соціальна спрямованість, новий напрям соціальній допомозі", - каже генеральний директор МБФ "Фонд Олександра Фельдмана" Олександр Фельдман.

Основними напрямками діяльності благодійного Фонду Олександра Фельдмана є захист дитинства, соціальна допомога та захист культурної спадщини. Організація неодноразово займала престижні місця в рейтингах кращих меценатських проектів.

"Ми ніколи не прагнули бути першими або другими, це не принципово, принципово - це допомагати людям, робити це від душі. Запорука успіху - це команда, нові ідеї, новій підхід", - каже Олександр Фельдман.

Вже цьогоріч, наголошують у Фонді, активно намагатимуться привернути увагу держави до нових інструментів соціальної політики.