Відпочинковий рай звели до Олімпійських Ігор 1996 року. Цікаво, що граніт, який використовували при будівництві парку, привезли із п’яти континентів. Як не як - ігри ж міжнародні. Площа парку - 85 тисяч квадратних метрів.
Фонтан Кілець є найбільшим інтерактивним фонтаном у світі, у дизайні якого використаний символ олімпійських ігор. Щороку його відвідують мільйони гостей.

Кільця фонтану - чималі. Кожне з п’яти кілець має понад 7,5 метрів у діаметрі. Для порівняння, два вдало припарковані автомобілі можуть легко поміститися в одному з них. Величина ж усього водограю - понад 25 метрів. Щохвилини фонтан вибризкує майже 19 тисяч літрів води. Цього достатньо, аби за 5 хвилин наповнити басейн середнього розміру.

Висота струменів Фонтану Кілець, можливо, на світовий рекорд і не претендує, втім, від 5 до 9 метрів цілком достатньо, аби розважати туристів. Усім керує комп’ютеризована система. Тож потоки води потішать вас як сильним напором, так і легким вибризкуванням. Бажаєте просто пройтися між кільцями? Не проблема - вода перетворитися на легкий бриз.

Ну і звичайно, які ж розваги без танців? Водні потоки динамічно рухаються під найрізноманітніші мелодії. Музичний супровід вистав забезпечують як саундтрек до мультику Король Лев так і увертюра “1812 рік” Чайковського…тут навіть можна почути пісню Twist and Shout гурту The Beatles. Фонтан Кілець підсвічують майже 500 ліхтарів, кожен з яких забарвлює воду у сніжно-білий, оранжевий, червоний та синій кольори.
Фонтан Кілець вже встигли відвідати понад 20 мільйонів гостей. Що й не дивно, адже олімпійською виставою можна насолоджуватись безкоштовно.