Гонка у Сінгапурі – одна з найдовших. Вона триває майже дві години (час Хемілтона – 1:51:11.611). Та загалом вона пройшла без надзвичайних подій.

У першому колі відбулося зіткнення Серхіо Переса та Естебана Окона, які виступають за Racing Point. Останній не зумів продовжити перегони через пошкодження боліда. Він став єдиним пілотом, хто не фінішував на гран-прі.

У той час Феттель намагався обійти Ферстаппена (Red Bull), які стартували третій та другий відповідно, але голландець зумів відстояти свою позицію. Після цього на трасі з’явився автомобіль безпеки.

Інтрига у перегонах могла з’явитися тоді, коли пілоти почали направлятися на піт-стоп. Першим це зробив Хемілтон. Вже після цього зробив Феттель, але вдало вийти, щоб обійти Ферстаппена, йому не вдалося. Тож лідери продовжили їхати на тих позиціях, на яких стартували.

Хоч якусь цікавість у гонку вніс той же Перес. Спочатку він намагався обійти Сергія Сіроткіна (Williams). Але йому довший час це не вдавалося. Тож у мексиканця в одному з епізодів не витримали нерви, і він в’їхав у болід суперника. За це згодом він отримав штраф.

Невдовзі штраф отримає і Сіроткін. У боротьбі за позицію з Грожаном (Haas) він не пропустив Хемілтона, який випереджав їх на коло. При цьому Ферстаппен скористався тим, що обоє пілотів змусили британця зменшити темп і підібрався до нього впритул, та пілот Mercedes зумів зберегти позицію.

Найцікавішим у кінці гонки була боротьба за четверте місце, яке між собою вели Валттері Боттас (Mercedes), Кімі Райкконен (Ferrari) та Даніель Ріккардо (Red Bull). Та обійти суперників жодному з пілотів так і не вдалося.

У підсумку Хемілтон і переміг. Ферстаппен фінішував другим. Третім на подіум піднявся Феттель.

Також у цій гонці варто відзначити Фернандо Алонсо з McLaren. Він стартував 11-им, але до фінішу зумів дістатися сьомим. Окрім того, він став єдиним з пілотів не з великої трійки (Mercedes, Ferrari та Red Bull), хто не відстав від переможця на одне коло, хоч і відстав від нього на 1:43 хвилини.

Результати гран-прі Сінгапуру

Таким чином Хемілтон набирає 281 очко у загальному заліку. Феттель відстає на 40 пунктів – у нього лише 241 бал. А до закінчення чемпіонату залишилося лише 5 гонок. На третій позиції йде Кімі Райкконен, у якого 174 очки. Однак фін впритул підпустив до себе свого співвітчизника Боттаса, який тепер відстає на три бали.

У кубку конструкторів у Mercedes 415 очок. Ferrari має 390. Третій Red Bull – 248. На четвертій сходинці Renault, у яких 84 бали.

Наступний етап Формули-1 відбудеться 28-30 вересня у Сочі в Росії.