Про такий похід голови Луганської військово-цивільної адміністрації розповів у Facebook директор департаменту масових комунікацій відомства Ярослав Галас.

"Кілька фото для любителів полоскотати нерви. Ось Москаль стоїть на березі річки, в якій купаються діти. Це Сіверський Донець, по якому проходить лінія фронту, село Лобачів недалеко від Трьохізбенки. На протилежному березі — "ЛНР". Через річку все ще не демонтована поромна переправа, хоча військові повинні були демонтувати її ще місяць тому", — зазначив Галас.

З того боку на причалі стоїть людина в камуфляжних штанях, сорочці й з біноклем в руці. На поясі у нього кобура з пістолетом. Це бойовик "ЛНР",
— пише він.

Галас також зазначає, що позаду терориста під деревом оснащений опорний пункт з двома круглими віконцями, де сидять снайпер і кулеметник. Від опорного пункту до цього берега — менше ста метрів.

"Поїздка закінчилася нормально, але після повернення наш водій Володимир Давиденко сказав, що за ці пару годин схуд на два кілограми", — підсумував він.

Дивіться також: Москаль вигадав новий спосіб спілкування із "ватниками"