Короткочасний торнадо зафіксували у середу, 3 липня. Метеорологи напередодні попереджали про вітряну погоду, однак ймовірність виникнення торнадо не передбачалася.

До теми Дивіться як раптовий торнадо підкидає в повітря автівку, наче це іграшка

Незвичайний торнадо спостерігали у Франції

Близько о 13:18 в Брюматі на півночі Ельзасу спостерігали торнадо. Так, негода вирувала лише 20 секунд, однак за цей час змогла підняти 3 автівки у повітря.

Як починалося торнадо у Франції: дивіться відео

Так, торнадо відкинув транспортні засоби близько на 15 метрів на стоянці. Як пишуть у ЗМІ, це були нові орендовані автомобілі Toyota Aygo, вартість кожного з яких сягає 15 тисяч євро.

Торнадо підкинув автівки: дивіться відео

Свідком негоди став керівник автомайстерні. Він поділився своїми враженнями й наголосив, що це нагадувало йому апокаліпсис.

Торнадо тривав лише 20 секунд, але був надпотужним і перекинув три машини. Автомобілі буквально падали з неба. Торнадо переставляв з місця на місце,
– розповів свідок негоди.

Так, внаслідок негоди серйозно пошкоджено 2 автівки – вони не підлягають ремонту. Інші транспортні засоби отримали менші пошкодження, тому їх поступово відремонтують.


Торнадо перекинув автомобілі / Фото з мережі


Автомобілі після торнадо / Фото з мережі

Торнадо у Франції: дивіться відео

Мер міста Брюматі також виїжджав на місце інциденту. Згодом він уточнив, що руйнівних наслідків вдалося уникнути, оскільки торнадо вирував лише на стоянці й не пронісся містом.

Варто зауважити, що про постраждалих внаслідок негоди не повідомляли. Наразі метеорологічна служба Франції досліджує, як утворився торнадо та чи можна було про нього повідомити заздалегідь.