Що відомо про французьку делегацію на Донбасі

Українські військові розповіли гостям про ситуацію на передовій та розмінування територій. Зустріч розпочалася на КПВВ "Гнутове".

Важливо Окупанти обстріляли позиції ЗСУ: українського військового поранили на Донбасі

Командування ООС показало делегації статистику про порушення режиму тиші проросійськими бойовиками. 

Французи ознайомилися з роботою та інфраструктурою КПВВ, а далі вирушили в зруйноване Широкине. Спочатку іноземцям продемонстрували архівні фото селища та розповіли про курортне минуле населеного пункту. Після того делегація пройшлася і вулицями села. 


На Донбас приїхала делегація з Франції / штаб ООС

Депутат Національних зборів Франції П'єр Персон вперше побував на Донбасі. Він пояснив, що хотів на власні очі побачити те, що тут відбувається і засвідчити підтримку Європи. Адже, коли на кордонах Європи народ бореться за свою незалежність, Франція не може залишитися осторонь.

Ми вражені хоробрістю і стійкістю українських воїнів, які перебувають на передовій і боронять Україну. Ми переконуватимемо, що Україна дійсно формально може вступити в НАТО, що вона дійсно готова. І намагатимемося матеріальними засобами підтримувати українську армію, адже вона того варта,
– розповів Персон.

Він зазначив, що про все почуте і побачене проінформує комітет закордонних справ з метою ухвалення відповідної резолюції.


Політики відвідали Широкине / штаб ООС