У сезоні 2001-2002 півзахисник "Вест Хему", з яким його батько двічі вигравав кубок Англії, стає гравцем непримиренного суперника молотобойців - іншої лондонської команди "Челсі".

На четвертому році свого перебування в розташуванні пенсіонерів Френк здобуває перший чемпіонський титул в історії клубу і перетворюється на живу легенду синіх.

Перед стартом того тріумфального сезону, Френк показав себе і на міжнародному рівні. Дебютне Євро 2004 - стало єдиним євро форумом, на якому встиг зіграти Лемпард. Адже на наступний чемпіонат Європи його збірна не потрапила, а у 2012 поїхати до України та Польщі Френкові завадли травма.

Не одразу йому підкорилась і Ліга Чемпіонів. У 2008 в драматичному фіналі проти МЮ Френк забив гол з гри, який присвятив тоді нещодавно померлій мамі, реалізував післяматчевий одинадцятиметровий, однак тоді перемозі радів суперник.

Чемпіонат світу в Бразилії, за словами самого гравця буде останнім в його кар’єрі. І хай Френку ніщо не давалось одразу, завдяки його силі волі, роботі над собою, відповідальності та перш за все скромності він завжди досягав свого. Хто зна, можливо доля поверне йому борги саме на Мундіалі.