Рішення щодо злиття "Фронту Змін" та "Батьківщини" ухвалили "з метою формування найпотужнішої демократичної партії, метою якої є відновлення демократії та справедливості в Україні". Про це повідомляє прес-служба "Батьківщини".

Згідно з рішенням з’їзду, з метою об’єднання "Фронту Змін" та ВО "Батьківщина" депутати місцевих рад усіх рівнів від "Фронту Змін" вступають до лав "Батьківщини", одночасно припинивши існування фракці "ФЗ".

Читайте також: Член ФЗ Зубко відмовився зливатись з "Батьківщиною"

"Важливо не слова, а дії. Рік тому ми об’єдналися з Юлією Тимошенко і виграли парламентські перегони, а зараз ми об’єднуємо наші партії. Політична партія "Фронт Змін" одностайно прийняла рішення про об’єднання з ВО "Батьківщина" і припинення діяльності "Фронту Змін". Тому що ми повинні бути чесні: якщо ми об’єднались, то це означає, що ми об’єднались назавжди", - заявив після закінчення з'їзду голова фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк.

За його словами, це вперше в історії України: "Жодного разу політичні партії не входили юридично в склад нового об’єднання. Нам це вдалось зробити".

Читайте також: Деякі депутати можуть піти з “Батьківщини” до Партії регіонів, - Соболєв

"Це перший неймовірно потужний сигнал до формування, наймогутнішої демократичної сили в країні. І це, звичайно, перший етап. Далі будуть наступні", - підсумував Яценюк.