Шелтер – це безкоштовне тимчасове житло для українців, які були змушені покинути домівки через військову агресію Росії. Один з таких прихистків створив благодійний фонд "Комітет Громадського Порятунку України" у місті Чернівці.

Читайте також 70 автомобілів загальною вартістю понад 500 тисяч доларів вже працюють для захисників України

Від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну тут тимчасове житло отримали понад 3 тисячі вимушених переселенців – з Харкова, Маріуполя, Краматорська та інших гарячих точок країни. Зараз тут проживає 120 людей, з них понад 30 – діти.

Ми відновлюємо промислові приміщення у місті і створюємо у них умови для проживання – спальні місця, кухні, їжа, санвузли. Робимо все можливе, щоб люди почували себе в комфорті та безпеці. А також допомагаємо нашим тимчасовим жителям інтегруватися у життя регіону,
– пояснює Антон Алекса, директор БФ "Комітет Громадського Порятунку України".

"Фундація Течія" перерахувала на потреби шелтеру 1,56 мільйона гривень – цих коштів вистачить на функціонування прихистку протягом трьох місяців. Мова як про утримання самого обʼєкту, а це оренда, комунальні послуги, вивіз сміття, так і його мешканців.

Нагадаємо, з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну "Фундація Течія" придбала та передала захисникам України гуманітарної допомоги на понад 21 млн доларів (622 млн грн): це броньовані засоби захисту, розвідувальна техніка, оптика, тактичний одяг, спорядження та інше.