У 19-му турі в гості до підопічних Веркаутерена приїхав "Ейпен".Аутсайдера господарі пробили вперше на 28 хвилині - аргентинець Барда переправив м’яча у дальній кут воріт головою. Тозсер міг подвоїти превагу на останніх секундах першої половини, але Вернер врятував "Ейпен", а вже на старті другого тайму гості зрівняли рахунок завдяки Вандерберга.

Щоправда Тосзер незабаром поквитався з Вернером і вже з гри забив свій гол. До фінального свитка ж м’ячі залітали лише у ворота “Ейпена” - Воссен оформлює дубль, спочатку забиваючи в порожні ворота, а потім демонструючи свою техніку, вже лежачи, відправляє м’яча у кут воріт. Огіньїмі став автором п’ятого і останнього автографа у воротах аутсайдера - 5:1.

“Стандард” у Льєжі теж здобув перемогу, але не таку упевнену. Завдяки голу Сіряка льєжці заробили 3 очки у поєдинку проти “Сінт-Трюйдена”. “Стандард” піднявся на четверту позицію.