Про це повідомила кореспондент 24 Каналу в прямому ефірі.

Увечері 22 червня у Києві затримали головного редактора інтернет-видання "Страна.ua" Ігоря Гужву. ГПУ звинувачує його у вимаганні та отриманні хабара в розмірі 10 тисяч доларів. Згодом з'ясувалося, що це був лише перший транш, а загалом сума хабара становила 20 тисяч доларів.

Антон Геращенко розповів, що всі розмови щодо отримання хабаря були записані. Через це провину Ігоря Гужви буде нескладно довести.

Дмитро Лінько звернувся до правоохоронців. Отримавши дозвіл суду на запис всіх переговорів та прослуховування телефону, було виявлено, що посередник бере гроші не для себе. Решту ви знаєте: в офісі знайшли мічені гроші,
– розповів Антон Геращенко.

За його словами, на редактора видання "Страна.ua" вже відкрито декілька кримінальних справ, зокрема, за несплату податків. Якщо у суді доведуть його вину за хабарництво, Ігорю Гужві загрожує до 10 років позбавлення волі.

Читайте також: Затримання редактора "Страны.ua" – не політичне, – медіаексперт

Наразі відомо, що, окрім редактора проросійського сайту, правоохоронці затримали ще одну людину. Поки заступник міністра внутрішніх справ Вадим Троян не оприлюднив ім'я другого підозрюваного у гучній корупційній справі.

Нагадаємо, народний депутат від "Радикальної партії" Дмитро Лінько підтвердив, що Ігор Гужва справді вимагав від нього гроші за непублікацію компрометуючих матеріалів.