Про це заявила заступник глави Адміністрації Президента Ганна Герман у ексклюзивному коментарі кореспонденту ГолосUA.

“Є рішення суду, а я тут при чому? Що, ви можете сказати, що Адміністрація Президента повинна втручатися у суди? Є суди, є інтереси власників. Для мене головне, щоб “5 канал” працював, щоб він був у ефірі. “5 канал” працює, є в ефірі. Держава не повинна втручатися у суди. Президент не повинен керувати судами і правоохоронними органами, тиснути на суди. Цього не можна допускати, не можна таких прецедентів створювати”, — сказала вона.

Разом із тим вона заявила, що держава має створити всі умови для свободи преси в Україні.

“Головне, щоб не закривалися канали, щоб все працювало, щоб журналісти мали можливість вільно готувати матеріали, висловлювати вільну позицію — це влада повинна підтримувати. Щоб той же “5 канал” мав можливість працювати і працював, щоб ніхто його не закривав, і навіть спроб таких не було. Щоб журналісти мали можливість виходити в ефір, преса була збалансована, вільна і прозора. Оце справа влади. А якісь там майнові речі — хтось собі вибиває частоти нові, власники між собою мають якісь судові суперечки — це справа судів, і суди повинні у тому розбиратися”, - підкреслила Ганна Герман.

На запитання про те, чи реагуватиме якимось чином держава, якщо “5 канал” втратить частоти і не зможе виходити у ефір, Ганна Герман відповіла: “5 канал” був, є і буде виходити в ефір”.