Високошвидкісний Інтернет в Києві

Інтернет-провайдерів в Києві багато, і у кожного є свої "плюшки" для абонентів. Обрати складно. Тому рекомендуємо задатися питанням, для яких цілей вам потрібен доступ до Всесвітньої мережі. Для роботи та розваг онлайн перша вимога – висока швидкість Інтернету. У такому випадку оптимальним вибором стане всеукраїнський провайдер Мережа Ланет, адже ця компанія надає найшвидший Інтернет в країні, згідно з результатами досліджень незалежних міжнародних сервісів Ookla та інших.

Тарифи провайдерів Інтернету залежать від швидкості та якості сигналу, а також від типу послуги: для бізнесу, для дому, або ж це якась комплексна послуга, у випадку з Мережею Ланет – Інтернет+ТБ.

Таким чином, провайдер вирішує два ключових запити абонентів:

  1. Надає цілодобовий високошвидкісний Інтернет;
  2. Забезпечує надійний доступ до кабельного телебачення за доступною ціною.

Провайдер пропонує декілька тарифних планів, з яких кожен може вибрати варіант собі до смаку, з підходящим лімітом швидкості та кількістю каналів. Компанія дбає про клієнтів і завжди у фарватері світових гуманістичних тенденцій. Зокрема, недавно представила громадськості новий, безкоштовний до кінця карантину, тариф для лікарів.

З появою помітною конкуренції в сфері телекомунікаційних послуг збільшилась і кількість акцій інтернет-провайдерів домашніх мереж для залучення нових абонентів. І Мережа Ланет не відстає, пропонуючи своїм новим і колишнім абонентам приємні бонуси і подарунки.

Гігабітний Інтернет до кінця року всього за 199 грн

Одна з нових акцій провайдера – гігабітний тарифний план GigaLite для нових абонентів, який дає можливість півроку користуватися якісним Інтернетом за смішною ціною!

Суть її полягає в наступному: при замовленні тарифу GigaLite ви оплачуєте 199 грн, а отримуєте:

  • Інтернет зі швидкістю до 1000 Мбіт/с до кінця 2020 року;
  • 100% кешбек з першого платежу на бонусний рахунок в Ланет.TV (бонуси можна використовувати для оплати послуг інтернет-телебачення).

Взяти участь в акції інтернет-провайдера можуть як нові абоненти, так і колишні, які з певних причин не користувалися послугами Мережі Ланет понад 90 днів до початку акції. Пропозиція діє до 24.08.2020 р.

Скористатись акційною пропозицією можна за посиланням.