Виконавиць головних ролей у стрічці заслужено вважають втіленням нью-йоркського шику. Втім, акторки поводили себе на червоному килимі більш ніж скромно.

Крістін Дейвіс (акторка, виконавиця ролі Шарлоти): “Я не є ікона стилю. Це Джессіка Паркер ікона стилю. Я, звичайно, стараюся виглядати достойно, якщо з'являюся десь на публіці, але особливо я цим не переймаюся. Вибачте, що вас розчаровую”.

Синтія Ніксон (акторка, виконавиця ролі Міранди): “Мені особисто папарацці не дуже заважають. Я живу в дуже тихому районі Нью-Йорка, їжджу на метро і мене ніхто не помічає”.

Тоді як Джессіка Паркер перевершила сама себе. Її сукня поєднувала елегантність із чудернацькістю та екстравагантністю. Тож, у неї не було іншого виходу як зізнатися журналістам, хто пошив для неї це вбрання.

Джессіка Паркер (акторка, виконавиця ролі Керрі): “Є лише один дизайнер, одяг від якого я хотіла вдягнути сьогодні. Це Александр Макквін. Це остання сукня, яку він пошив для мене. Якби він не помер, то я все-одно б її вдягнула. Капелюха мені зробив Філіп Трісі. Адже, я у Лондоні - це дуже стильне та шикарне місто, і жінки тут носять капелюшки. Хоча щодня, я так, звичайно, не вдягаюся”.

У новій стрічці Керрі Бредшоу з подругами вирушають на Близький Схід - відпочити від міської метушні і просто віддатися волі пригод. Як завжди, буде вдосталь і романтичних переживань і кумедних моментів.

Майкл Кінг (режисер): “Мені подобається, коли людям подобається те, що я роблю. Найкращі відгуки для мого фільму - це сміх у залі. Сподіваюся, сьогодні ніхто не нудьгуватиме”.

В Україні прем'єра фільму, який не можна пропустити, відбудеться вже 3 червня.